«Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі  Адыр станциясының негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне
Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа станции Адыр отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области»

1. Жалпы ережелер

1) көрсетілетін қызметті берушілер туралы мәліметтер: "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Адыр станциясының негізгі орта мектебі"КММ. Заңды мекенжайы Адыр станциясы, Есіл көшесі, 1

2) мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат: "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Адыр станциясының негізгі орта мектебі" КММ-де 5 Мемлекеттік қызмет көрсетіледі.

2023 жылы "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Адыр станциясының негізгі орта мектебі" КММ 10 қызмет көрсетті;

"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілген-0 қызмет;

электронды нұсқада көрсетілген -10

көрсетілген мемлекеттік қызметтер қағаз нұсқада – 0.

Білім беру саласындағы барлық мемлекеттік қызметтер тегін негізде көрсетіледі. 2022 жылы 8 қызмет көрсетілді;

электрондық нұсқада көрсетілген мемлекеттік қызметтер -7 қызмет;

қағаз нұсқада көрсетілген -1 қызмет көрсетілген

мемлекеттік қызметтер қағаз нұсқада - 0 қызмет.

3) неғұрлым талап етілетін мемлекеттік қызметтер туралы ақпарат: білім беру саласындағы неғұрлым талап етілетін мемлекеттік қызметтер:

"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау";

"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";

"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау".

"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру";

2. Көрсетілетін қызметті алушылармен жұмыс:

1) Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы ақпаратқа қол жеткізу көздері мен орындары туралы мәліметтер. Көрсетілетін қызметті алушылар үшін барлық қажетті ақпарат ресми интернет сайтта орналастырылған http://sc0015.atbasar.aqmoedu.kz "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Адыр станциясының негізгі орта мектебі" КММ "Мемлекеттік қызметтер" Мемлекеттік қызметтер көрсету қағидалары орналастырылған. Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрышы жұмыс істейді.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерістерін жетілдіру жөніндегі қызмет.

1) Мемлекеттік қызметтер көрсету процестерін оңтайландыру және автоматтандыру нәтижелері. Сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін азайту және Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру мақсатында аудандағы барлық мектепке дейінгі, орта білім беру ұйымдары бірыңғай ақпараттық жүйеде жұмыс істейді Аkmola.kz. жүйеде 4 автоматтандырылған мемлекеттік қызмет іске асырылады.

Сондай-ақ, 2020 жылдан бастап барлық білім беру ұйымдарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ҚР БҒМ ММ АЖО жүйесі жұмыс істейді, онда 20 мемлекеттік қызмет қолжетімді.

4. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау. 1) Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың шағымдары туралы ақпарат.

2023 жылы Мемлекеттік қызмет көрсету туралы шағымдар түскен жоқ.

5. Көрсетілетін қызметті алушылардың мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына одан әрі тиімділігі мен қанағаттанушылығын арттыру перспективалары.

2024 жылы "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімінің Адыр станциясының негізгі орта мектебі" КММ жеке және заңды тұлғаларды қолжетімді және сапалы мемлекеттік қызметтермен қамтамасыз ету бойынша жұмыстар жалғастырылады.

Название организации Тип
Коммунального государственного учреждения «ІТ школа-лицей города Косшы отдела образования по городу Косшы управления образования Акмолинской области»
Косшы Г.А.
начального, основного среднего и общего среднего образования